Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 20 mei

2e Prov 24 juli 2024

19.30u

KSAV - ASV Geel

wedstrijdbal: Woensdag

4e PROV 28 april 2024

15.00u

KSAV B 1-3 Houtvenne B

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U17 C

Info / spelers / trainerstaf

Trainer :

Vaneysendeyck Alan

0479 48 67 06

alan.vaneysendeyk@hotmail.com

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 14-01-2023 12:00 F.C. Punt-Larum Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 22-01-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Ham United Niv.2-1 -
zo 29-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.1 1-4
zo 05-02-2023 09:30 K. Berg En Dal V.V. A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 8-2
zo 12-02-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K. Verbr. Balen B Niv.1 2-3
za 25-02-2023 09:15 K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 8-2
zo 05-03-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Tongerlo A Niv.2-1 1-7
zo 12-03-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - F.C. Punt-Larum Niv.1 0-2
zo 19-03-2023 10:00 K.F.C. Ham United Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 16-1
zo 26-03-2023 09:30 K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 0-5
zo 02-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K. Berg En Dal V.V. A Niv.1

4-6

za 15-04-2023 13:00 K. Verbr. Balen B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 8-0
zo 23-04-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.1 5-0
za 29-04-2023 13:00 K.F.C. Tongerlo A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 10-1

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 04-09-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Dessel Sport B Niv.2-1 2-5
za 10-09-2022 10:30 K.F.C. Beekhoek Sport Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 8-3
zo 18-09-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - Olen United B Niv.1 3-3
zo 25-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 15-1
zo 02-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.S.K. Kasterlee Niv.2-1 1-14
zo 09-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - F.C. Punt-Larum Niv.1 1-1
zo 16-10-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - Tongerlo 3-6
zo 23-10-2022 09:30 K.F.C. Dessel Sport B Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 8-2
zo 30-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Beekhoek Sport Niv.1 0-8
zo 06-11-2022 10:00 Olen United B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 2-2
zo 13-11-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2-1 0-10
za 19-11-2022 15:00 K.S.K. Kasterlee Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 10-0
za 26-11-2022 12:00 F.C. Punt-Larum Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 4-0
zo 04-12-2022 10:00 Tongerlo - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 4-2

 

Rangschikking 2e Prov

.


Rangschikking 4e PROV

.