Secretariaat
Maandag 10 februari
Open : 18u30-19u30
3e Prov 15 februari 2025
19.30u
KFC Mol - KSAV
wedstrijdbal: Zaterdag
Nieuws
Eerste elftal speelt 0-0 tegen de vierde in de rangschikking Poppel
Met deze vlotte overwinning bezorgde St.-Dymphna trainer Jos Van Peel een mooi 70ste verjaardag cadeau.
Nochtans was de thuisploeg er op gebrand z’n ex- trainer een eerste nederlaag in deze competitie aan te smeren.
Herentals begon ook furieus aan de match maar de storm luwde snel, buiten een gevaarlijke voorzet die doelman Glen Baeten voor de aanstormende Van Grieken moest weg boksen kwam de thuisploeg niet.
St.-Dymphna nam de wedstrijd snel onder controle en drukte de thuisploeg meer en meer op eigen speelhelft terug.
Aanvankelijk wist de thuis defensie nog stand te houden, maar op het halfuur werd Sepp De Roover vrijgespeeld, oog in oog met de thuisdoelman werkte Sepp beheerst af.
Iets voorbij het halfuur verdubbelde K. S.A.V. de stand, een hoekschop belandde bij de vrijstaande Michiel Slaets die met een wonderlijk hakje de bal binnen werkte.
Op deze 0-2 tussenstand viel niks aan te merken, St.-Dymphna was heer en meester en de thuisploeg was niet bij machte om ook maar één keer voor doelgevaar te zorgen.
Vroeg in de tweede helft werd de match beslist, opnieuw na hoekschop stond Michiel Slaets op de juiste plek om met zijn tweede goal van de namiddag binnen te duwen.
Daarna verwaterde de wedstrijd, de thuisploeg kon K. S.A.V. op geen enkel moment in verlegenheid brengen, en St.-Dymphna was content met de stand van zaken en drukte niet meer op het gaspedaal.
Najim Amezian kreeg nog een schitterende kans maar knalde van dichtbij op de paal, verder konden de talrijk meegereisde K. S.A.V. supporters vooral genieten van het mooie nazomerweertje.
Een makkelijke zege van K. S.A.V. St.-Dymphna dat nu samen met Kasterlee de rangschikking aanvoert.
Zaterdag komt Poppel op bezoek in “Sultan Stadion”
Gepost op: 19 september 2016 om 20.50h
Aantal keren gelezen: 6462
Rangschikking 3e Prov