Secretariaat



Open op maandag 18 oktober 18u30-19u30

2e Prov 22 oktober 2021

20.00u

KSAV A - Olmen
(Vrijdag !!!)

wedstrijdbal:

4e PROV 24 oktober 2021

15.00u

KSAV B - Ezaart
(Zondag !!!)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 5 en zondag 6 oktober

Wedstrijden van zaterdag 5 en zondag 6 oktober

 

Thuiswedstrijden zaterdag 5 oktober 2019
uur thuisploeg    Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20u00  K. SAV  1° ELFTAL A   K ANTONIA FC  A   2-7 GILLIS  FRANS
18:00 K. SAV  1° ELFTAL B   KSK HERENTALS   2-3 VAN DER ZANDE  GIEL
14:00 KSAV - U21 B   K SC  WIEKEVORST   5-0 (ff) HESTERS  HERBERT
12:30 KSAV  U10 C   VC POEDERLEE  B      
12:30 KSAV  U8  D   KFC  POPPEL  B      
12:30 KSAV  U6   FC  PUNT-LARUM B      
12:00 KSAV RESERVEN B   KFC  TONGERLO B   1-3  
10:45 KSAV  U13 B   DESSEL  SPORT C      
10:45 KSAV  U9 PROV A   BERCHEM  SPORT  A      
10:45 KSAV  U9 PROV B   BERCHEM  SPORT B      
10:00 KSAV  G  NIV  2   YRKV  MECHELEN   5-0 (ff) SWOLFS  MARC
10:00 KSAV  G  NIV  3   BERCHEM  SPORT    3-13 LEYSEN  JORNE
10:00 KSAV  G  NIV  4   BERCHEM  SPORT    10-21 VANDERVEKEN  BERNEY
9:00 KSAV U15 B   CITY P. ANTWERPEN B   5-0 (ff) VAN DE WEYER  RUDY
9:00 KSAV U10 B   KFC  EXC . VORST      
9:00 KSAV  U9 C   EZAART  SPORT  B      
9:00 KSAV U7  A   LIERSE  KEMPENZONEN      
9:00 KSAV G-voetbal (training)          
Thuiswedstrijden zondag 6 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U15 D   FC  PUNT-LARUM    3-1 COLEBUNDERS  EDDY
9:30 KSAV  13 PROV   K.  ANTONIA  FC      
9:00 KSAV  U17 B   FC  PUNT-LARUM    2-6 VANDENBERGH  KRIS
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 5 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 EENDRACHT ZOERSEL   KSAV RESERVEN Prov 2-0 WESTMALLEBAAN  2980  ZOERSEL
15:00 KFC  EZAART  SPORT B   KSAV  U8 C   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
14:00 KSK  KASTERLEE   KSAV 10 PROV   DUINENEIND  2460  KASTERLEE
14:00 VC HERENTALS   K.SAV DAMES 11-0 HERENTHOUTSEWEG  2200  HERENTALS
11:00 OG VORSELAAR   KSAV U12 PROV   RIEMENSTRAAT  2290  VORSELAAR
11:00 SEFA HERENTALS   KSAV  U11 B   OLYMPIADELAAN  2200  HERENTALS
11:00 EZAART  SPORT B   KSAV  U7 B   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
10:30 KVC  WESTERLO D   KSAV  U12 C   DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
9:30 K.  SINT-JOB  FC   KSAV U21 PROV 2-4 SPORTVELDLAAN  St-JOB-IN 'T GOOR  SYNTH
9:30 KVV VOSSELAAR C   KSAV  U11 C   BERGAKKERSTRAAT  2350  VOSSELAAR
9:30 CAPPELLEN  FC A   KSAV  U8 PROV A   R. DE PAUWSTRAAT  2950  KAPELLEN  SYNTH
9:30 CAPPELLEN  F.C. B   KSAV  U8 PROV B   R. DE PAUWSTRAAT  2950  KAPELLEN  SYNTH
9:00 DESSEL  SPORT D   KSAV  U12 B   SPORTPARK  2480  DESSEL
Wedstrijden op verplaatsing zondag  6 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
11:15 BERLAAR HEIKANT   KSAV  U13 C   MELKOUWENSTWG  2590  BERLAAR  SYNTH
9:30 KSK  WAVRIA   KSAV U17 PROV 1-7 SCHRANS  2861  O.L.V.  WAVER
9:30 BSK  RETIE B   KSAV  U15 C   08/12/2019 !!!!!!!
9:30 KVV  VOSSELAAR  A   KSAV  12 PROV   BERGAKKERSTRAAT  2350  VOSSELAAR

Gepost op: 5 oktober 2019 om 15.16h

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV