Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van vrijdag 8, zaterdag 9, zodag 10 en maandag 11 november

Wedstrijden van vrijdag 8, zaterdag 9, zodag 10 en maandag 11 november

 

U7 A spelen zondag 10/11/19 om 13u00 (ipv zaterdag)

 

Thuiswedstrijden zaterdag 9 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
13:00    KSAV RESERVEN Pr.    KSK  WEELDE  A   2-3 VANDENBERGH  KRIS
12:30 KSAV  U10  C   KSK  KASTERLEE  B      
12:30 KSAV  U8  D   K.  WITGOOR  SPORT  B      
12:30 KSAV  U6   KFCV  ALBERTA  GEEL      
10:45 KSAV  U13  B   ZWALUWEN  OLMEN  A      
10:45 KSAV  U10  PROV   KFC  ZWARTE LEEUW      
10:45 KSAV  U9  PROV  A   R.  CAPPELLEN  FC  A      
10:45 KSAV  U9  PROV  B   R.  CAPPELLEN  FC  B      
10:00 KSAV G-voet. NIV. 2   YRKV MECHELEN A   2-7 SWOLFS  MARC
10:00 KSAV G-voet. N.4   KFC GROBBENDONK   2-18  
9:00 KSAV G-voet. N.3   KFC TURNHOUT B   0-4  
9:00 KSAV  U15  B   LIERSE KEMPENZ.  A   0-6 LUYTEN  GUSTAAF
9:00 KSAV  U10  B   KFC  HEULTJE      
VRIJ U11  PROV          
Thuiswedstrijden zondag 10 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV  U15  D   ZWALUWEN  OLMEN  A   0-8 JONCKERS  WERNER
10:45 KSAV  U13  C   FC  BERLAAR-HEIKANT      
9:30 KSAV  U13  PROV   K.  TERNESSE  VV  A      
9:30 KSAV  U12  PROV   KVC  WESTERLO  C      
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 6 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
19:30 KFC  MOL  B   KSAV U17  B   BOERETANG  2400  MOL
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 8 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
20:00  DE KEMPEN TL  A   K. SAV  1° ELFTAL A 4-2 PRIJSTRAAT  2460  TIELEN
20:30 NOORDSTAR  B   KSAV RESERVEN B 5-4 TARWESTRAAT  2200  NOORDERWIJK  SYNTH !!!
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 9 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
15:00 KASTERLEE  A   KSAV  U21  PROV 2-1 DUINENEIND  2460  KASTERLEE
14:30 NOORDSTAR  VV     KSAV  U21  B 6-3 TARWESTRAAT  2200  NOORDERWIJK  
13:00 WEZEL  SPORT   KSAV  U11  B   MORESNETLAAN  2400  MOL-WEZEL
12:30 VERBR  BALEN  C   KSAV  U9  C   STAPPERSDIJK  2490  BALEN
11:45 WEZEL  SPORT   KSAV  U7  B   MORESNETLAAN  2400  MOL-WEZEL
11:00 EXC  VORST     KSAV  U12  C   LINDESTRAAT  2430  LAAKDAL-VORST
10:30 ZWANEVEN  A   KSAV  U12  B   RHOODE  2360  OUD-TURNHOUT
10:00 HOOGSTRATEN  B   K.SAV DAMES 5-0 (ff) KATHELIJNESTRAAT  2320  HOOGSTRATEN
9:30 BERCHEM  SPORT  A   KSAV  U8  PROV  A   BERCHEMSTADIONSTRAAT  2600  BERCHEM  SYNTH !!!
9:30 BERCHEM  SPORT  B   KSAV U8  PROV  B   BERCHEMSTADIONSTRAAT  2600  BERCHEM  SYNTH !!!
9:30 VC  MOLDAVO     KSAV  U8  C   St. CAROMUSSTRAAT  2400  MOL
9:00 VRIJHEID  HERSELT   KSAV  U11  C   LIMBERG  2230  HERSELT
Wedstrijden op verplaatsing zondag 10 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
15:00 TONGERLO   K. SAV  1° ELFTAL B   GENEINDE  2260  WESTERLO-TONGERLO
13:00 TONGERLO    KSAV U7 A   GENEINDE  2260  WESTERLO-TONGERLO
12:00 Y.R.MECHELEN     KSAV  U17  PROV 2-4 LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN  SYNTH !!!
10:30 ZWANEVEN  B   KSAV  U15  C 2-1 RHOODE  2360  OUD-TURNHOUT
10:00 PUNT-LARUM     KSAV  U17  B 2-1 ZWAARVOEDERSPOOR  2440  GEEL
9:30 TERNESSE  VV  A   KSAV  U15  PROV 2-4 BRIELEKE  2160  WOMMELGEM  SYNTH !!!
Wedstrijden op verplaatsing maandag 11 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
10:00 LOMMEL  S.K.   KSAV  U9     SPEELPLEINSTRAAT  3920  LOMMEL

Gepost op: 6 november 2019 om 21.32h

Aantal keren gelezen: 613

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV