Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 30 en zondag 31 maart

Wedstrijden van zaterdag 30 en zondag 31 maart

 

Thuiswedstrijden zaterdag 30 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30      K. SAV RESERVEN A   KFC  EZAART  SPORT  A   3-2 Van Vugt Kris
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   FC  ARENDONK  SPORT  A   1-1 Lenaerts  Jozef
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   K.  VRIJHEID  HERSELT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC  EZAART  SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFC  EZAART  SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KSV  OUD-TURNHOUT  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KFC  EZAART  SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   FC  ARENDONK  SPORT  B      
12:30 K. SAV RESERVEN B   KFC  TONGERLO  B   4-1  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   FC  ARENDONK  SPORT  B   1-2 Hannes  Andre
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   K.  VOSSELAAR  VV  A      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KFC  TURNHOUT  B      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KFC  DE KEMPEN  TL  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   K.  BLAUWVOET  OEVEL     3-1 Berghmans  johan
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   KFC  TURNHOUT  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U12  C   /  U6      
  Kantinedienst :   8u30-11u30       U6      
      11u15-14u30    U15 C      
      14u15-18u00    U8 B      
Thuiswedstrijden zondag 31 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV U16 DAMES   KSV  VLUG  VOORUIT  A      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   FC  ARENDONK  SPORT  D   8-0 Ruts  Liesbeth
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   KVV  OG  VORSELAAR  A   7-1 Loockx  Dennis
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   K.  TERNESSE  VV  A   4-2 Goetelen  Eric
  Kantinedienst :   8u30-11u30     U12 B      
      11u15-13u45  U13 D      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 30 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 K.  TERNESSE  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A   Brieleke  2160  Wommelgem  SYNTH  !!!
9:30 FC  WEZEL  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U10 B   Moresnetlaan  2400  Mol-Wezel
9:30 KFC  LILLE  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A   Heggelaan  2275  Poederlee
10:00 BERG EN DAL  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 D   Sportlaan  2450  Meerhout
11:00 KFC  TURNHOUT  C   K. SAV ST. DIMPNA U13 B   Leemshoeve  Stwg Op Merksplas  2300 Turnhout
11:00 K.  VERBR  BALEN   K. SAV ST. DIMPNA U10 C   Bleukens  Nagelsberg  2490  Balen
11:00 KFC  LILLE  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B   Heggelaan  2275  Poederlee
11:00 VC  MOLDAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C   St Carolusstraat  2400  Mol
11:15 FC  NETEZONEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 D   Rundershoek  2430  Laakdal-Eindhout
??? FC  ZWANEVEN   K. SAV ST. DIMPNA U15  B   Rhoode  2360  Oud-Turnhout
14:30 GERMEER   SPARTA    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 31 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
15:00 K.  VERBR  BALEN   K. SAV  1° ELFTAL A   Bleukens  Nagelsberg  2490  Balen
15:00 FC PUNT/LARUM   K. SAV  1° ELFTAL B   Leeks  2440  Geel-Punt
11:00 LENTEZON  BEERSE  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A   Stadionlaan  2340  Beerse
9:30 ARENDONK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A   Heikant  2370  Arendonk
9:30 BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 C   Broekstraat  2440  Geel-Ten Aart

Gepost op: 25 maart 2019 om 22.38h

Aantal keren gelezen: 5125

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV