Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van woensdag 9, vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 oktober

Wedstrijden van woensdag 9, vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 oktober.

 

Thuiswedstrijden vrijdag 11 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00   K.SAV DAMES   W.S. SCHORVOORT   1-3 HANNES  ROGER
20:00 RESERVEN PROV   K.  BEVEL  FC  A   0-7 VANDENBERGH  KRIS
Thuiswedstrijden zaterdag 12 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   AC WILAN     SPARTA
14:00 KSAV U21 PROV   MERKSPLAS  SK   5-1 LENAERTS  JOZEF
14:00 KSAV  U12 B   ZWALUWEN  OLMEN      
14:00 KSAV  U11 C   KFC  ZAMMEL      
12:30 KSAV  U12 C   PUNT-LARUM      
12:30 KSAV  U11  B   WITGOOR  SPORT  A      
12:30 KSAV  U7 B   KVV  RAUW  SPORT        
10:45 KSAV  U11 PROV   KVC  WESTERLO  C      
10:45 KSAV  U8  PROV  A   Y.R.  KV  MECHELEN  A      
10:45 KSAV U8  PROV  B   Y. R. KV  MECHELEN  B      
9:00 KSAV  U8  C   ZWALUWEN  OLMEN  B      
9:00 KSAV  U7 A   SEFA  HERENTALS  A      
9:00 G-VOETBAL (training)          
VRIJ U10  PROV  /  U10  C          
Thuiswedstrijden zondag 13 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U17  PROV   OG  VORSELAAR     VAN MECHGELEN  ERWIN
10:45 KSAV U15 PROV   Y.R. KV  MECHELEN  B     HEYLEN  JOZEF
10:45 KSAV  U13 C   KFC  BROECHEM  B      
9:00 KSAV  U15 C   KSK  OOSTHOVEN  C      
VRIJ U12  PROV          
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 9 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein  
18:00 EZAART  SPORT     KSAV  U15 D   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 12 oktober 2019
uur thuisploeg    Uitploeg uitslag terrein  
15:00 K.  VERBR  BALEN  B   KSAV RESERVEN B   HOOLSTERBERG  2490  BALEN
14:00 KVC  WESTERLO  D   KSAV U9  PROV  A   DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
14:00 KVC  WESTERLO  E   KSAV U9  PROV  B    DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
13:00 K.  BEVEL  FC  A   KSAV U15 B 10-2 LAARSTRAAT  2560  BEVEL   SYNTH !!!
12:30 K.  NOORDSTAR  VV   KSAV  U10 B   TARWESTRAAT 2200  HERENTALS-NOORDERW  SYNTH !!!
11:00 FC  PUNT-LARUM   KSAV  U21 B 1-3 LEEKS  2440  GEEL-PUNT
11:00 BSK  RETIE  C   KSAV  U8  D   GEENEND  2470  RETIE
10:00 KFC  TONGERLO     KSAV  U13 B   GENEINDE  2260  WESTERLO-TONGERLO
10:00 EZAART  SPORT  A   KSAV  U6 A   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
9:30 FC  MOL   KSAV U9 C   BOERETANG  2400  MOL
Wedstrijden op verplaatsing zondag 13 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 BERG & DAL   K. SAV  1° ELFTAL A   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
15:00 K.IMMERVOORT FC   K. SAV  1° ELFTAL B   GOORBLOKKEN/HOEVESTRAAT  2260  VOORTKAPEL
10:00 K.  VERBR  BALEN      KSAV  U17 B   HOOLSTERBERG  2490  BALEN
9:30 KATELIJNE-WAVER   KSAV U13 PROV   VOSSEVELDEN  2860  ST-KATELIJNE-WAVER

Gepost op: 8 oktober 2019 om 19.58h

Aantal keren gelezen: 684

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV