Secretariaat


Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be

3e Prov 24 juli 2024

19.30u

KSAV - ASV Geel

wedstrijdbal: Woensdag

Nieuws


Woensdag 26 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 november

Uitslagen van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 november.

 

Thuiswedstrijden vrijdag  5  november 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
5/11/2021   20:00 K. S.A.V.    DAMES   LENTEZON  BEERSE     2-4
                 
Thuiswedstrijden zaterdag  6  november 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
6/11/2021   20:00 K. S.A.V.    A   LOENHOUT  S.K.     JANAH  IBRAHIM
6/11/2021   14:00 K. S.A.V.    U21 Prov   VOSSELAAR  V.V.       SCHUERMANS  PAUL
6/11/2021   14:00 K. S.A.V.    U7     BERG & DAL  V.V.        
6/11/2021   12:30 K. S.A.V.    U12 B   BERG & DAL  V.V.        
6/11/2021   11:00 K. S.A.V.    U11 Prov   WESTERLO  C      
6/11/2021   11:00 K. S.A.V.    U8 Prov A   ARENDONK  SPORT  A      
6/11/2021   11:00 K. S.A.V.    U8 Prov B   ARENDONK  SPORT  B      
6/11/2021   10:00 G-voetbal   NIV  3   K.F.C.  TURNHOUT      
6/11/2021   10:00 G-voetbal   NIV  4   S.V.  NOORSE      
6/11/2021   9:30 K. S.A.V.    U11 B   VERBR.  ALBERTA      
6/11/2021   9:00 K. S.A.V.    G-PLOEG   TRAINING      
    Vrij : Reserven A          
                 
Thuiswedstrijden zondag  7  november 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
7/11/2021   14:30 K. S.A.V.    B   ALBERTA  GEEL     EVERS  DERRE
7/11/2021   10:45 K. S.A.V.    U17 Prov   LILLE  UNITED  A     MEESENS  STIJN
7/11/2021   10:45 K. S.A.V.    U15 Prov.   ARENDONK  SPORT  A     K.B.V.B.
7/11/2021   9:00 K. S.A.V.    U17 B   BOOISCHOT     5-0 (ff)
7/11/2021   9:00 K. S.A.V.    U15 C   OUD-TURNHOUT  A     LUYTEN  GUSTAAF
                 
Uitwedstrijden zaterdag 6 november 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
6/11/2021   14:30 BEEKHOEK  SPORT  B   K. S.A.V.    RES  B   1-3
6/11/2021   13:00 LILLE  UNITED A   K. S.A.V.    U10 Prov   POEYELHEIDE  GIERLE
6/11/2021   11:15 BEEKHOEK SPORT   K. S.A.V.    U6  A   BROEKSTRAAT  GEEL  TEN-AARD
6/11/2021   10:00 TONGERLO  A   K. S.A.V.    U15 B   9-1
6/11/2021   9:30 W.H. SCHORVOORT   K. S.A.V.    U10 B   SCHORVOORTBERG  TURNHOUT
6/11/2021   9:30 LENTEZON  BEERSE  A   K. S.A.V.    U9 Prov A   STADIONLAAN  BEERSE  SYNTH  !!!
6/11/2021   9:30 LENTEZON  BEERSE  B   K. S.A.V.    U9 Prov B   STADIONLAAN  BEERSE  SYNTH  !!!
                 
Uitwedstrijden zondag 7  november 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
7/11/2021   11:30 AARTSELAAR  B   K. S.A.V.    U13 B   KLEISTRAAT  AARTSELAAR  SYNTH !!!
10/11/2021   19:00 MERKSPLAS  S.K.     K. S.A.V.    U13 Prov   HOFEINDE  MERKSPLAS
7/11/2021   9:30 ARENDONK  SPORT  A   K. S.A.V.    U12 Prov   HEIKANT  ARENDONK  SYNTH !!!
7/11/2021   9:30 VV  LAAKDAL   K. S.A.V.    U12 C   RAUWSTRAAT  LAAKDAL-VEERLE

Gepost op: 1 november 2021 om 20.47h

Aantal keren gelezen: 5292

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 3e Prov

 

     1.   KSAV St.Dimpna

     2.   Grobbendonk

     3.   Ramsel

     4.   Mol

     5.   Wechelderzande

     6.   Balen

     7.   Oevel

     8.   Linda Olen

     9.   Noordstar

     10. Herselt

     11. Rauw

     12. Flandria Ravels

     13. Poppel

     14. Beekhoek

     15. Kasterlee

     16. Houtvenne B