Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 31 juli 2024
19.00u
Lutlommel - KSAV
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel
Uitslagen van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 december.
Thuiswedstrijden zaterdag 2 december 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/12/2023 | A | 19:00 | KSAV A | WEELDE | 2-1 | ||
2/12/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U9 PROV A | OLMEN A | Joeri van Baelen | ||
2/12/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U9 PROV B | OLMEN B | Stan Muyshond | ||
2/12/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | WEZEL A | Joshua Bisiaux | ||
2/12/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | WEZEL B | Gust verachtert | ||
2/12/2023 | B | 15:00 | KSAV U13 PROV | LILLE UNITED | Ivo Haeseldonckx | ||
2/12/2023 | A1 | 10:00 | G-voetbal Niv 3 | MARIA-TER-HEIDE | |||
2/12/2023 | A2 | 10:00 | G-voetbal Niv 4 | K.V.C. WESTERLO C | |||
2/12/2023 | C | 9:00 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 3 december 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/12/2023 | A | 14:30 | KSAV B | BOUWEL | 0-0 | ||
3/12/2023 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | OG VORSELAAR | Ivo Haeseldonckx | ||
3/12/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 C | AVERBODE | 4-5 | ||
3/12/2023 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | NETEZONEN B | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 1 december 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
1/12/2023 | 20:00 | KASTERLEE A | KSAV RESERVEN A | Uitgesteld | |||
1/12/2023 | 20:00 | ZWANEVEN | KSAV U21 | 4-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 2 december 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/12/2023 | 12:15 | LINDELHOEVEN | KSAV U17 PROV | Uitgesteld | |||
2/12/2023 | 10:30 | IMMEROOST (5 / 5) | KSAV U11 B | ||||
2/12/2023 | 10:30 | BEEKHOEK | KSAV U9 C | ||||
2/12/2023 | 10:00 | RETIE | KSAV U12 PROV | ||||
2/12/2023 | 9:30 | LILLE UNITED | KSAV U10 PROV | ||||
2/12/2023 | 9:30 | RETIE B | KSAV U7 A | ||||
Uitwedstrijden zondag 3 december 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
3/12/2023 | 10:00 | OEVEL | KSAV U15 B | 4-1 | |||
3/12/2023 | 9:30 | NIJLEN | KSAV U15 PROV | 3-2 | |||
3/12/2023 | 9:15 | THES SPORT A | KSAV U6 |
Gepost op: 3 december 2023 om 20.42h
Aantal keren gelezen: 4917
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B