Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 22 april

2e Prov 28 april 2024

15.00u

KSAV A - Lille B

wedstrijdbal: Zondag

4e PROV 28 april 2024

15.00u

KSAV B - Houtvenne B

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Alle provinciaalse clubs in 2 en 4 provinciale

Tegen welke ploegen gaan onze A en B-ploeg uikomen?

We kennen alle ploegen die in de Antwerpse provinciale afdelingen zullen uitkomen in het seizoen 2022-2023. U ziet ze hieronder.
De indeling per reeks (2e, 3e en 4e) volgt nog, wanneer het "VV Competitions Department" die lijsten heeft bekendgemaakt.

Op maandag 23 mei werden ook alle definitieve lijsten vanuit het PC-secretariaat weer opgemaakt en doorgestuurd naar "hogerop" waar het "Voetbal Vlaanderen Competitions Department" (het CD) de reeksindelingen op zal stellen, ook bij de provinciale dames. Die indelingen zullen worden bekendgemaakt op dinsdag 7 juni.

Bekijk onderstaand de eventuele ploegen die in aanmerking komen.

 2e Provinciale - 32 clubs.
KV Bonheiden, KSK Weelde, KFC Sint Job A, RFC Zwaneven, Verbroedering Zwijndrecht A, K Zwaluwen Olmen,
KFC Brasschaat, KSAV Sint-Dimpna A, KVC Wilrijk A, KFC Broechem, K Zandhovense SK, RVC Hoboken A, KFC Arendonk Sport, VC Mortsel OG A, K Merksplas SK, Groen Rood Katelijne, KFC Lentezon Beerse A, TOR Deurne Pirates A, VC Herentals, White Star Schorvoort, FC Punt Larum, FC Oppuurs, Excelsior Mariaburg A, KFC Bevel, KSV Bornem, K Kalmthout SK,Nielse SV A, KFC Wuustwezel, KVC Lille Utd B, KSK Wavria A, Willebroekse SV en KV Hooikt A.

 

 4e Provinciale - 90 clubs.
KFC St. Martinus Halle, BO Beerzel, K Meerle FC, K Brecht SK, KV Westmalle, K Heibos SV, SV Noorse,
KFC Sint-Lenaarts B, K Putte SK, KSV Wildert, K Horendonk FC, KSOC Maria-ter-Heide, KFC Sint-Job B,
K Vlimmeren Sport, FC Sint Jozef, KSK Oosthoven, KVV Dosko, KFC Lentezon Beerse B, KSK 's Gravenwezel-Schilde B, KVV Ternesse B, FC Alberta Schilde, KSK Oelegem, KSK Ekeren Donk, Tubantia Borgerhout VK, K Wijnegem VC B,
City Pirates Antwerpen B, Excelsior Mariaburg B, KFC Antonia B, FC Antwerpen Noord, KFC Schoten SK, KFC Ranst B,
VVH Lippelo, Sporting Burcht, KFC Kontich B, Zandvliet Sport B, KVC Wilrijk B, FC Oxaco-Boechout, K Reet SK, KSK Rumst, K Boechoutse VV, Los Incas Antwerpen, VC Mortsel OG B, SV Aartselaar B, Verbroedering Zwijndrecht B, KSC Maccabi, Oxford Hemiksem B, Nielse SV B, Zennester Hombeek, KFC Muizen, Kalfort Puursica, RB Elzestraat, KFC Katelijne B, SC Mechelen, VK Heindonk, Leest United, KSK Wavria B, Heffen SK, FC Blaasveld, KVK Hingene, Sporting Tisselt B, Mariekerke-Branst B, SC Duffel B, Schelle Sport B, KFC Herenthout, KFC Heultje, Rita Berlaar, Kessel United, SV Grasheide, KFC Tongerlo, SK Peulis, KFC Zammel, Racing Emblem, KV Hooikt B, VC Immer-Oost, KSC Wiekevorst, KFC Herselt B, KVV Rauw Sport, VV Laakdal, FC Netezonen, KFC Putte B, Olen United, KFC Grobbendonk, KFCH Pulderbos, KFC Pulle, KSAV Sint Dimpna B, KSV Oud Turnhout, FC Dessel Sport B, FC Wezel Sport B, HIH Turnhout en KFC Wechelderzande.


Gepost op: 24 mei 2022 om 13.52h

Aantal keren gelezen: 1754

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV