Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 26 februari

2e Prov 24 februari 2024

19.00u

KSAV A - Olmen

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 25 februari 2024

15.00u

KSAV B - Herenthout

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van vrijdag 24,zaterdag 25,zondag 26 en woensdag 29 januari

wedstrijden van vrijdag 24,zaterdag 25,zondag 26 en woensdag 29 januari

 

Thuiswedstrijden vrijdag 24 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00 K.SAV DAMES   V.C.  HERENTALS   4-2 RUTS  LIESBTH
20:00 KSAV RES.PROV   MERKSPLAS A   1-2 VERSWEYVELD  WIM
Thuiswedstrijden zaterdag 25 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00 K. SAV  1° ELFTAL A   K.F.C.  LILLE     NIJS  JAN
18:00 K. SAV  1° ELFTAL B   OEVEL     PAESHUYSE  ROGER
14:30 SPARTA   BROEKKANT B     VERSWEYVELD  WIM
14:00 KSAV U21  PROV   HOUTVENNE     PEETERS  BRENT
14:00 KSAV U12  B   RAUW  SPORT        
14:00 KSAV U11  C   VERBR.  BALEN         
12:30 KSAV U12  C   PUNT / LARUM        
12:30 KSAV U11  B   WIJNEGEM  V.C.      
12:30 KSAV U8  D   RAUW  SPORT        
12:30 KSAV U7  B   DE KEMPEN  T.L.  B      
10:45 KSAV U11  PROV   ZWARTE LEEUW  A      
10:45 KSAV U8  PROV  A   DE KEMPEN  T.L.  A      
10:45 KSAV U8  PROV  B   DE KEMPEN  T.L.  B      
9:00 KSAV U8  C   PUNT / LARUM  B      
9:00 KSAV U7  A   BALEN      
9:00 G-voetbal (training)          
Thuiswedstrijden zondag 26 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U17  PROV   SINT-JOB  A     HOES  EDDY
10:45 KSAV U15  PROV   KATELIJNE-WAVER  A     ANTHONIS  WOUTER
9:00 KSAV U17  B   VERBR.  BALEN     GOETELEN  ERIC
9:00 KSAV U15  C    ZAMMEL B     MOONS  BENNY
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 25 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein / uitslag
14:30 OEVEL  B   KSAV RES. B   ILSESTRAAT  2260  OEVEL
13:00 ARENDONK A   KSAV U10  PROV   HEIKANT  2370  ARENDONK
13:00 ARENDONK A   KSAV U10  C   HEIKANT  2370  ARENDONK
13:00 BERG EN DAL D   KSAV U9  C   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
13:00 LAAKDAL  A   KSAV U6   HUIPERSTRAAT  2430  LAAKDAL-VORST
12:30 KASTERLEE  B   KSAV U21  B   6-0
10:00 NOORDSTAR    KSAV U13  B   TARWESTRAAT  2200  NOORDERWIJK  SYNTH !!!
10:00 BERG EN DAL  A   KSAV U10  B   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
9:30 ZWANEVEN   KSAV  U15  B   RHOODE  2360  OUD-TURNHOUT
9:30 HOOGSTRATEN A   KSAV U9  PROV  A   KATHELIJNESTRAAT  2320  HOOGSTRATEN
9:30 HOOGSTRATEN B   KSAV U9  PROV  B   KATHELIJNESTRAAT  2320  HOOGSTRATEN
Wedstrijden op verplaatsing zondag 26 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
11:00 KASTERLEE  A   KSAV U12  PROV   SPORTPARK   2480  DESSEL
9:30 B.S.K.  RETIE  B   KSAV U15  D   GROENEDIJK  2470  RETIE
9:30 B.S.K.  RETIE  B   KSAV U13  PROV   GEENEND  2470  RETIE
9:30 DE KEMPEN  D   KSAV U13  C   PRIJSTRAAT  2460  TIELEN
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 29 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
15:00 B.S.K.  RETIE   KSAV U11    GROENEDIJK  2470  RETIE

Gepost op: 21 januari 2020 om 9.08h

Aantal keren gelezen: 1019

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV