Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 22 april

2e Prov 28 april 2024

15.00u

KSAV A - Lille B

wedstrijdbal: Zondag

4e PROV 28 april 2024

15.00u

KSAV B - Houtvenne B

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen 14,16,17,18 en 19 januari

wedstrijden 14,16,17,18 en 19 januari

 

Thuiswedstrijden zaterdag 18 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
14:00 KSAV U21  B   K.F.C.  MOL 2-5 SWINNEN  DOMINIQUE
12:30 KSAV U10 C   BEEKHOEK  SPORT  C    
12:30 KSAV U6   BEEKHOEK  SPORT    
12:00 KSAV RESERVEN  B   ROSSELAAR-HULSEN  B 5-0 (ff)  
10:45 KSAV U13  B   BEEKHOEK  SPORT  A    
10:45 KSAV U10  PROV   K.  TERNESSE  V.V.  A    
10:45 KSAV U9  PROV  A   K.V.C.  WESTERLO  D    
10:45 KSAV U9  PROV  B   K.V.C.  WESTERLO  E    
9:00 KSAV U15  B   K.V.V.  RAUW  SPORT 0-3 BOHEZ  GITTE
9:00 KSAV U10  B   K.S.K.  OOSTHOVEN  B    
9:00 KSAV U9  C   ALBERTA  GEEL      
9:00 G-VOETBAL (training)        
Thuiswedstrijden zondag 19 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U15  D   BEEKHOEK  SPORT  B 11-1 VERHEYDEN  HERMAN
10:45 KSAV U13  C   V.V.  LAAKDAL  A    
9:30 KSAV U13  PROV   LENTEZON  BEERSE  A    
9:30 KSAV U12  PROV   MOLENZONEN HALLAAR A    
Wedstrijden op verplaatsing dinsdag 14 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:30 BEERSCHOT  B   KSAV U15  PROV 0-1
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 16 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
20:00 OG VORSELAAR  A   KSAV RESERVEN PROV 6-3
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 17 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
20:00 ARENDONK  SPORT  B   K.SAV DAMES 3-1
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 18 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:30 OPPUURS   K. SAV  1° ELFTAL A 1-0
15:00 EZAART  SPORT  B   KSAV U8  D KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
12:30 LAAKDAL  B   KSAV U7  B HUIPERSTRAAT  2430  LAAKDAL-VORST
11:30 WESTERLO  D   KSAV U12  B DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
11:30 EXC.  VORST  B   KSAV U8  C LINDESTRAAT  2430  LAAKDAL - VORST
11:00 K.F.C.  MOL   KSAV U12  C BOERETANG  2400  MOL
11:00 KASTERLEE  A   KSAV U11  PROV SPORTPARK  2480  DESSEL
10:00 A.S.V.  GEEL  A   KSAV U8  PROV  A RAUWELKOVEN  2440  GEEL
10:00 A.S.V.  GEEL  B   KSAV U8  PROV  B RAUWELKOVEN  2440  GEEL
9:30 VOSSELAAR   KSAV U21  PROV 3-7
9:30 ARENDONK  SPORT  B   KSAV U11  B HEIKANT  2370  ARENDONK
9:30 ARENDONK  SPORT  C   KSAV U11  C HEIKANT  2370  ARENDONK
9:30 K.F.C.  TURNHOUT   KSAV U7  A STWG OP MERKSPLAS 2300 TURNHOUT SYNTH !!!
Wedstrijden op verplaatsing zondag 19 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
14:30 K.F.C.  HEULTJE   K. SAV  1° ELFTAL B 0-1
11:30 YRKV  MECHELEN   G - VOETBAL  NIV. 3  B LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN  SYNTH 
11:00 BERCHEM  SPORT   G - VOETBAL  NIV. 3  A BERCHEMSTADIONSTRAAT  2600  BERCHEM
10:00 K.F.C.  PULLE   KSAV U17  B 7-0
10:00 NOORDSTAR  V.V.  B   KSAV U15  C TARWESTRAAT  2200  NOORDERWIJK  SYNTH 
9:30 S' GR-WEZEL/SCHILDE  A   KSAV U17  PROV 5-3

Gepost op: 14 januari 2020 om 8.08h

Aantal keren gelezen: 988

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV