Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen woensdag 20, vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 oktober

Wedstrijden woensdag 20, vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 oktober.

 

Thuiswedstrijden vrijdag  22  oktober 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
22/10/2021   20:00 K. S.A.V.   A   ZWALUWEN  OLMEN     1-2
                 
Thuiswedstrijden zaterdag  23  oktober 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
23/10/2021   14:00 K. S.A.V.    RES  A   OLEN  UNITED  A     2-5
23/10/2021   14:00 K. S.A.V.    U21 Prov   T.D.  PIRATES     12-1
23/10/2021   14:00 K. S.A.V.    U7     DESSEL  SPORT     GEEN
23/10/2021   12:30 K. S.A.V.   U12 B   OLMEN  B     IVO  HAESELDONCKX
23/10/2021   11:00 K. S.A.V.   U11 Prov   LIERSE  KEMPENZONEN     JIMMY   MUYSHOND
23/10/2021   11:00 K. S.A.V.   U11 B   GROBBENDONK     IVO  HAESELDONCKX
23/10/2021   11:00 K. S.A.V.   U8 Prov A   LILLE  UNITED  A     THOR  VAN DE POEL
23/10/2021   11:00 K. S.A.V.   U8 Prov B   LILLE  UNITED  B     GERBEN  VAN HOFSTADE
23/10/2021   9:00 K. S.A.V.   G - PLOEG   TRAINING      
                 
Thuiswedstrijden zondag  24  oktober 2021
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
24/10/2021   15:00 K. S.A.V.   B   EZAART  SPORT     MEEL  LUC
24/10/2021   10:45 K. S.A.V.   U17 Prov   EKEREN  DONK  A     1-2
24/10/2021   10:45 K. S.A.V.   U15 Prov   TERNESSE WOMMELGEM     1-5
24/10/2021   9:00 K. S.A.V.   U17 B   BERG & DAL  V.V.     3-1
24/10/2021   9:00 K. S.A.V.   U15 C   DE KEMPEN  T.L.  B     0-13
                 
Uitwedstrijden woensdag 20 oktober 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
20/10/2021   18:30 LILLE  UNITED  A   K. S.A.V.   U13  A   BALSAKKER  LILLE
                 
Uitwedstrijden zaterdag 23 oktober 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
23/10/2021   15:00 B.S.K.  RETIE  C   K. S.A.V.   RES  B   3-1
23/10/2021   14:30 K.  WITGOOR  SPORT   K. S.A.V.   U15 B   13-1
23/10/2021   13:00 LIERSE KEMPENZONEN  C   K. S.A.V.   U10 Prov   BOVEMANSTRAAT  WESTERLO - OOSTERWIJK
23/10/2021   13:00 K.  ANTONIA  F.C.  A   K. S.A.V.   U9 Prov A   BETHANIELEI  ZOERSEL
23/10/2021   13:00 K.  ANTONIA  F.C.  B   K. S.A.V.   U9 Prov B   BETHANIELEI  ZOERSEL
23/10/2021   11:30 K.  BERG & DAL  V.V.  A   K. S.A.V.   U6     SPORTLAAN  MEERHOUT
23/10/2021   9:00 R.  F.C.  ZWANEVEN   K. S.A.V.   U10 B   RHOODE  OUD - TURNHOUT
                 
Uitwedstrijden zondag 24  oktober 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
24/10/2021   10:30 ZENNESTER HOMBEEK   K. S.A.V.   U13 B   BOOMKENSSTRAAT  HOMBEEK
24/10/2021   10:00 EZAART  SPORT  A   K. S.A.V.   U12 C   KORENSTRAAT  MOL - EZAART
24/10/2021   9:30 VOSSELAAR  V.V.    K. S.A.V.   DAMES   7-1
24/10/2021   9:30 B.S.K.  RETIE  A   K. S.A.V.   U12 Prov   GEENEND   RETIE
                 
Uitwedstrijden woensdag 27  oktober 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
27/10/2021   19:30 LILLE  UNITED   K. S.A.V.  POSTFORMATIE   BALSAKKER  LILLE

Gepost op: 18 oktober 2021 om 19.52h

Aantal keren gelezen: 523

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV