Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 31 juli 2024
19.00u
Lutlommel - KSAV
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel
Wedstrijden van vrijdag 23, zaterdag 24, zondag 25, woensdag 28 september.
Thuiswedstrijden zaterdag 24 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
24/09/2022 | A | 19:00 | KSAV A | LENTEZON BEERSE | 2-0 | ||
24/09/2022 | B | 13:30 | KSAV DAMES | LILLE UNITED B | 1-3 | ||
24/09/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U6 | LAAKDAL | |||
24/09/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U10 B | LAAKDAL B | Ivo Haeseldonckx | ||
24/09/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U13 B | LAAKDAL B | Youri Geerinckx | ||
24/09/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | MERKSPLAS | Ivo Haeseldonckx | ||
24/09/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | LUTLOMMEL A | Tuur Muyshond | ||
24/09/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | LUTLOMMEL B | |||
24/09/2022 | B | 9:30 | KSAV U15 B | OEVEL | 5-1 | ||
24/09/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (training) | ||||
VRIJ | U21 | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 25 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
25/09/2022 | A | 10:45 | KSAV 17 PROV | WESTERLO | 2-3 | ||
25/09/2022 | B | 10:45 | KSAV 15 PROV | MERKSPLAS | 2-2 | ||
25/09/2022 | B | 9:30 | KSAV 13 PROV | JUVE HASSELT | Ivo Haeseldonckx | ||
25/09/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | HAMONT 99 | Joeri Van Bael | ||
Uitwedstrijden vrijdag 23 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
23/09/2022 | 20:00 | WITGOOR SPORT DESSEL B | KSAV RESERVEN | 2-3 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 24 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
24/09/2022 | 19:30 | HERSELT B | KSAV B | 0-6 | |||
24/09/2022 | 15:00 | KASTERLEE | KSAV U13 C | DUINENEIND KASTERLEE | |||
24/09/2022 | 11:00 | WEZEL M | KSAV U12 B | St. CAROLUSSTRAAT MOL | |||
24/09/2022 | 10:00 | OLMEN A | KSAV U7 B | EGSTRAAT OLMEN | |||
24/09/2022 | 9:30 | THES SPORT | KSAV U17 B | 10-1 | |||
24/09/2022 | 9:30 | GRAVENWEZEL-SCHILDE | KSAV U11 PROV | G. DE PELICHYLEI S GRAVENWEZEL SYNTH !! | |||
24/09/2022 | 9:30 | NIJLEN A | KSAV U9 PROV A | GRAANWEG NIJLEN | |||
24/09/2022 | 9:30 | NIJLEN B | KSAV PUL U9 PROV B | GRAANWEG NIJLEN | |||
Uitwedstrijden zondag 25 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
25/09/2022 | 10:45 | EKSEL | KSAV U7 A | DENNENSTRAAT EKSEL | |||
25/09/2022 | 9:30 | ARENDONK SPORT A | KSAV U17 C | 15-1 | |||
Uitwedstrijden woensdag 28 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
28/09/2022 | 19:30 | K.V.V. O.G. VORSELAAR | KSAV POSTFORMATIE | RIEMENSTRAAT VORSELAAR |
Gepost op: 19 september 2022 om 21.12h
Aantal keren gelezen: 9357
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B