Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 31 juli 2024
19.00u
Lutlommel - KSAV
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel
Wedstrijden van woensdag 31 oktober , donderdag 1, zaterdag 3, zondag 4 en woensdag 7 november
Thuiswedstrijden zaterdag 3 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | FC WHITE STAR | 1-0 | |||
18:00 | ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | KFC HEIBLOEM PULDERBOS | 0-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | FC ZWANEVEN B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | VC MOLDAVO B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | K. ZWALUWEN OLMEN B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | FC ARENDONK SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | K. ZWALUWEN OLMEN A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | KFC BEEKHOEK SPORT | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KSK OOSTHOVEN B | 0-12 | |||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | K. ZOERSEL A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ASV GEEL A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | FCM HALLAAR B | ||||
9:30 | K. SAV G-Voetbal Niv 4 | HEIST | ||||
9:30 | K. SAV G-Voetbal Niv 2 | WESTERLO | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | FC ARENDONK SPORT B | 6-2 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | KFC FLANDRIA RAVELS | 5-9 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | FCM HALLAAR A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | |||||
vrij | U21 / U13 A / U12 A / U10 A / U10 B | |||||
kantinedienst | 8:00 - 11:30 U13E | |||||
11:15 - 14:45 U9A | ||||||
14:30 - 18:00 U9B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 4 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | FC ARENDONK SPORT C | 2-3 | |||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | K. NOORDSTAR VV C | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | GRAVENWEZEL-SCHILDE B | ||||
kantinedienst | 9:30 - 13:30 U8C | |||||
Thuiswedstrijden woensdag 7 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | R CAPPELLEN FC | ||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 31 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
19:00 | K. VERBR. BALEN | vw | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | |||
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 1 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
9:30 | LOMMEL S.K. | vw | K. SAV ST. DIMPNA U11 | |||
9:30 | LOMMEL S.K. | vw | K. SAV ST. DIMPNA U8 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 3 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslagen | |||
15:00 | KFC EZAART SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 2-1 | |||
15:00 | KFC TONGERLO B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 2-4 | |||
11:30 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ||||
12:30 | KVV VOSSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
11:30 | FC PUNT/LARUM | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
11:30 | K. BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | ||||
11:00 | K. IMMER VOORT FC | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | ||||
11:30 | KFC TONGERLO | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | ||||
11:00 | KFC DESSEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
11:00 | FC WEZEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | ||||
9:30 | KFC TURNHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 4 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
9:30 | K. TERNESSE VV A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 0-0 | |||
9:30 | KFC NIJLEN A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 2-3 |
Gepost op: 30 oktober 2018 om 8.26h
Aantal keren gelezen: 5474
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B