Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 maart

wedstrijden van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 maart

 

 

Thuiswedstrijden vrijdag 22 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
20:00 K. SAV 1° ELFTAL A   ZWAL. OLMEN 4-0  
Thuiswedstrijden zaterdag 23 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
19:30 K. SAV 1° ELFTAL B   KSK OOSTHOVEN   Vandenackerveken  Eric
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   K.  VERBR  BALEN  B    
14:30 K. SAV ST. DIMPNA  U10 C   K.  ZWALUWEN  OLMEN  B    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 C   KFC  MOL    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC  EZAART SPORT A    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   K.  VERBR  BALEN  B    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KSK  WEELDE    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   K.  EENDRACHT  ZOERSEL    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KSK  HEIST  B    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 2   SCHELLE  SPORT   Snoeck  Rene
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3   KFC  TURNHOUT    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 4   KVC  WESTERLO    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   K.  ZWALUWEN  OLMEN  A 1-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   FCO  BEERSCHOT - WILRIJK  C    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KSK  HEIST  A    
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.
  Vrij :   U12 C  /  SPARTA    
  Kantinedienst :   8u30-11u30     U12 A    
      11u15-14u30   U13 A    
      14u15-18u00  U13 C    
Thuiswedstrijden zondag 24 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FC  PUNT / LARUM  A    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   KVC  WESTERLO  B    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   KFC  LILLE  A    
  Kantinedienst :   8u30-11u00    U15 B    
      10u45-einde  U8 C    
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 20 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:00 KVV  OG  VORSELAAR   K. SAV ST. DIMPNA U15  A Riemenstraat  2290  Vorselaar
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 21 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:00 KVV  OG  VORSELAAR   K. SAV ST. DIMPNA U17  A 2-4
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 23 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
9:30 BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A UNIVERSITEITSPLEIN  CAMPUS UIA  2610 WILRIJK
9:30 BEERSCHOT WILRIJK  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B UNIVERSITEITSPLEIN  CAMPUS UIA  2610 WILRIJK
9:30 ALBERTA  GEEL     K. SAV ST. DIMPNA U8 C HOLLANDSEBAAN  2440  GEEL-WINKELOMHEIDE
10:00 KSK  BRANDDONK  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 C GROENEDIJK  2470  RETIE
11:00 KVC  HOUTVENNE   K. SAV ST. DIMPNA U12 B HARMONIESTRAAT  2230  RAMSEL  SYNTH !!!
11:00 VC  HERENTALS  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A HARMONIESTRAAT  2230  RAMSEL  SYNTH !!!
11:00 DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U7 A SPORTPARK  2480  DESSEL
11:00 FC  NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U7 B RUNDERSHOEK  2430  LAAKDAL-EINDHOUT
11:45 SK S GRAVENWEZEL  A   K. SAV  U16 DAMES ROZENHOEK/OELEGEMSESTW  2970  SCHILDE
12:30 KFC  HEULTJE  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 B 2-2
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C 3-1
13:00 KSK  BRANDDONK  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 B  
13:00 ZWALUWEN  OLMEN  C   K. SAV ST. DIMPNA U7 C  
13:15 K.  MERKSPLAS  SK     K. SAV ST. DIMPNA U21 0-4
15:00 K.  VERBR  BALEN  A   K. SAV RESERVEN A 1-2
15:00 OLEN  UNITED  B   K. SAV RESERVEN B 1-0
Wedstrijden op verplaatsing zondag 24 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
9:15 DESSEL  SPORT  D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C 1-1
11:15 BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A 3-3

Gepost op: 19 maart 2019 om 10.10h

Aantal keren gelezen: 5302

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV