Secretariaat



Open donderdag 23 juni
19u00-19u30

2e Prov 27 juli 2022

19.00u

KSAV A - beloften Lierse

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2022

19.30u

KSAV B - Zichem

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 januari

Wedstrijden van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 januari.

 

Thuiswedstrijden vrijdag 10 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00  K.SAV DAMES   WUUSTWEZEL D   1-2 HANNES  ROGER
20:00 KSAV U21  PROV   MERKSPLAS  S.K.   1-2 RAUS  JIMMY
Thuiswedstrijden zaterdag 11 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00 K. SAV  1° ELFTAL A   K.F.C.  NIJLEN   1-2 POLLET  THOMAS
18:00 K. SAV  1° ELFTAL B   OLEN UNITED   1-2 SCHUERMANS  PAUL
14:30 SPARTA   THE WITCH     SPARTA
14:00 KSAV U21  B   BERG EN DAL    1-14 ?
14:00 KSAV U12  B   BERG EN DAL       
14:00 KSAV U11  C   WITGOOR B      
12:30 KSAV U12  C   B.S.K.  RETIE  B      
12:30 KSAV U11  B   LIERSE  KEMPENZ.  B      
12:30 KSAV U8  D   BERG EN DAL B      
12:30 KSAV U7  B   K.  RAMSEL  F.C.  A      
12:00 KSAV RESERVEN B   VV  LAAKDAL  B   0-5  
10:45 KSAV U8  PROV  A   TURNHOUT  A      
10:45 KSAV U8  PROV  B   TURNHOUT  B      
9:00 KSAV U8  C   BERG EN DAL C      
9:00 KSAV U7  A   DESSEL  SPORT        
9:00 G-VOETBAL TRAINING          
VRIJ: U11  PROV          
Thuiswedstrijden zondag 12 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U17  PROV   BEERSCHOT  V.A.  A   2-4 BERGHMANS  JOHAN
10:45 KSAV U15  PROV   HOUTVENNE  A   4-0 ?
9:00 KSAV U17  B   MARTINUS  HALLE   0-5 ?
9:00 KSAVU15  C   RAMSEL  F.C.   3-3 ?
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 11 januari 2021
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
13:00   BEERSCHOT C   KSAV U10  PROV   UNIVERSITEITSPLEIN  2610  WILRIJK  SYNTH !!!
13:00 WAVRIA  A   KSAV U13  PROV   SCHRANS  2861  O.L.V.  WAVER
11:00 K.F.C.  MOL   KSAV U13 B   BOERETANG  2400  MOL
11:00 PUNT / LARUM  B   KSAV U10  C   ZWAARVOEDERSSPOOR  2440  GEEL-LARUM
10:00 OLMEN   A   KSAV U10  B   EGSTRAAT  2491  OLMEN
9:30 WESTERLO  D   KSAV U15 B   4-2
9:30 TURNHOUT  A   KSAV U9  PROV  A   STWG OP MERKSPLAS  2300  TURNHOUT  SYNTH !!!
9:30 TURNHOUT  B   KSAV U9  PROV  B   STWG OP MERKSPLAS  2300  TURNHOUT  SYNTH !!!
9:30 PUNT / LARUM  A   KSAV U9  C   ZWAARVOEDERSSPOOR  2440  GEEL-LARUM
9:30 ALBERTA  GEEL   KSAV U6   HOLLANDSEBAAN  2440  GEEL-WINKELOMHEIDE
Wedstrijden op verplaatsing zondag 12 januari 2020
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 BALEN  B   KSAV U15 D    
9:30 EZAART A   KSAV U13  C   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
9:30 ANTONIA  A   KSAV U12  PROV   BETHANIELEI  2980  ZOERSEL

Gepost op: 8 januari 2020 om 15.10h

Aantal keren gelezen: 699

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV