Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 12 en zondag 13 maart

Wedstrijden van zaterdag 12 en zondag 13 maart.

 

Thuiswedstrijden zaterdag 12 maart 2022
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
12/03/2022   20:00 K. S.A.V.   A   ARENDONK  SPORT     0-1
12/03/2022   18:00 K. S.A.V.   B   OLEN  UNITED     1-6
12/03/2022   14:00 K. S.A.V.   RES  B   BEEKHOEK  SPORT  B     2-3
12/03/2022   14:00 K. S.A.V.   U7   K.  BERG & DAL  V.V.     GEEN
12/03/2022   12:30 K. S.A.V.  U12 B   K.  WITGOOR SPORT     IVO  HAESELDONCKX
12/03/2022   12:30 K. S.A.V.   U11 B   K.V.C.  WESTERLO  D     ?
12/03/2022   11:00 K. S.A.V.   U11 Prov   LIERSE KEMPENZONEN     IVO  HAESELDONCKX
12/03/2022   11:00 K. S.A.V.   U8 Prov A   K.F.C.  NIJLEN  A     GERBEN  VAN HOFSTAEDEN
12/03/2022   11:00 K. S.A.V.   U8 Prov B   K.F.C.  NIJLEN  B     THOR  VAN DE POEL
12/03/2022   10:00 K. S.A.V.   U15 Prov   LILLE UNITED  A     3-1
12/03/2022   9:00 K. S.A.V.   G-PLOEG   TRAINING      
                 
Thuiswedstrijden zondag 13 maart 2022
Datum T Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
13/03/2022   9:00 K. S.A.V.   U17 B   K.F.C.  MOL     3-7
13/03/2022   9:00 K. S.A.V.   U15 C   OLEN  UNITED  B     1-1
                 
Uitwedstrijden zaterdag 12 maart 2022
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
12/03/2022   11:15 EZAART B   K. S.A.V.   U6 B   KORENSTRAAT  MOL-EZAART
12/03/2022   11:30 A.S.V.  GEEL A   K. S.A.V.   U9 Prov A   HARMONIESTRAAT  RAMSEL
12/03/2022   11:00 K.F.C.  ZAMMEL   K. S.A.V.   U6 A   VEESTRAAT  GEEL-ZAMMEL
12/03/2022   10:00 PUNT-LARUM  A   K. S.A.V.   U15 B   1-6
12/03/2022   10:00 OLMEN  A   K. S.A.V.  U10 Prov   EGSTRAAT  OLMEN
12/03/2022   9:30 A.S.V.  GEEL  B   K. S.A.V.   U9 Prov B   RAUWELKOVEN  GEEL
                 
Uitwedstrijden zondag 13 maart 2022
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
13/03/2022 VW 10:00 WEZEL  SPORT   K. S.A.V.   U17   1-4
13/03/2022   10:00 TURNHOUT  C   K. S.A.V.   U13 B   STWG OP MERKSPLAS  TURNHOUT
13/03/2022   9:30  LENTEZON BEERSE   K. S.A.V.   DAMES   2-0
13/03/2022   9:30 BEERSCHOT  B   K. S.A.V.   U13 Prov   UNIVERSITEITSPLEIN  WILRIJK  SYNTH !!!
13/03/2022   9:30  ARENDONK   B   K. S.A.V.   U12 Prov   HEIKANT  ARENDONK  SYNTH !!!
13/03/2022   9:30 FLANDRIA  RAVELS   K. S.A.V.   U12 C   RAAFTUINWEG  RAVELS

Gepost op: 9 maart 2022 om 15.38h

Aantal keren gelezen: 1662

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV