Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 22 april

2e Prov 28 april 2024

15.00u

KSAV A - Lille B

wedstrijdbal: Zondag

4e PROV 28 april 2024

15.00u

KSAV B - Houtvenne B

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 en woensdag 27 november 2019

wedstrijden van vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 en woensdag 27 november 2019.

 

 

Thuiswedstrijden vrijdag 22 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
20:00   K.SAV DAMES   MOLDAVO  C 1-8 RUTS  LIEBETH
20:00 KSAV RES. PROV   VC HERENTALS 4-4 VAN GIEL  LUDO
Thuiswedstrijden zaterdag 23 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
14:00 KSAV  U21  PROV   K.  SINT-JOB  FC 6-0 VERRECKT  MATHIAS
14:00 KSAV  U12  B   DESSEL  SPORT  D    
14:00 KSAV  U11 C   VOSSELAAR  C    
12:30 KSAV  U12  C   KVC  WESTERLO  D    
12:30 KSAV U11  B   KSK HERENTALS  B    
12:30 KSAV  U7  B   EZAART  SPORT  B    
10:45 KSAV  U11  PROV   OG  VORSELAAR  A    
10:45 KSAV  U10  PROV   KSK  KASTERLEE  A    
10:45 KSAV  U8  PROV  A   R.  CAPPELLEN  FC  A    
10:45 KSAV  U8  PROV  B   R.  CAPPELLEN  FC  B    
10:00 KSAV G-voetbal N.2   PIRATES ANTWERPEN    
10:00 KSAV G-voetbal N.3   MARIA 'T HEIDE    
10:00 KSAV G-voetbal N.4   LENTEZON BEERSE    
9:00 KSAV U8  C   EZAART  SPORT  B    
9:00 KSAV G-voetbal          
Thuiswedstrijden zondag 24 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U17  PROV   KSK  WAVRIA  A 4-1 BERGHMANS  JOHAN
10:45 KSAV  U13  C   RITA  BERLAAR  B    
9:30 KSAV  U12  PROV   VOSSELAAR  A    
9:00 KSAV  U15  C   BSK  RETIE  B 3-9 LIEVENS  FRANS
VRIJ U15  PROV        
Thuiswedstrijden Woensdag 27 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
19:30 KSAV  U21  B   VERBR  BALEN     VERMEIR  BART
19:30 KSAV  U17  B   VERBR  BALEN     TORRIERI  ALESSANDRO
18:30 KSAV  U10  B   KFC  MOL    
18:00 KSAV  U8  D   WANEVEN  C    
17:45 KSAV  U13 B   KFC  POPPEL  A    
17:45 KSAV  U6    KFC  EXC  VORST    
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 23 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag
15:00 DE KEMPEN  TL     KSAV  U21 B  
15:00 EZAART  SPORT  B   KSAV  U9  C  
12:00 C.P.  ANTWERPEN  B   KSAV  U15 B 1-1
11:00 ALBERTA  GEEL  B   KSAV RESERVEN B 0-3
11:00 EXC  VORST     KSAV  U10  B  
11:00 POEDERLEE  B   KSAV  U10  C  
11:00 LIERSE  KEMP.   KSAV  U7  A  
10:00 POPPEL  B   KSAV  U8  D  
10:00 PUNT-LARUM  B   KSAV  U6  
9:30 DESSEL  SPORT  C   KSAV  U13  B  
9:30 BERCHEM  A   KSAV  U9  PROV  A  
9:30 BERCHEM  B   KSAV  U9  PROV  B  
           
Wedstrijden op verplaatsing zondag 24 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
14:30 RVC HOBOKEN   K. SAV  1° ELFTAL A LUMBEECKSTRAAT  2660  HOBOKEN
14:30 FC NETEZONEN   K. SAV  1° ELFTAL B RUNDERSHOEK  2430  LAAKDAL-EINDHOUT
9:30 FC  PUNT-LARUM   KSAV  U15  D 1-2
10:00 K.  ANTONIA  FC  A   KSAV  U13  PROV  
9:30 KFC  EZAART  SPORT   KSAV  U17 B 0-3

Gepost op: 19 november 2019 om 16.13h

Aantal keren gelezen: 1191

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV