Secretariaat


Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be

3e Prov 24 juli 2024

19.30u

KSAV - ASV Geel

wedstrijdbal: Woensdag

Nieuws


Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van 30 augustus t.m. 1 september

Wedstrijden van woensdag 28, vrijdag 30, zaterdag 31 augustus en zondag 1 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 31 augustus 2019
Datum terrein uur thuisploeg Kl Uitploeg Kl uitslag scheidsrechter
31/08/2019   14:00 KSAV ST.-DIMPNA U21 B   KFC  EXC. VORST   2-6 ???
31/08/2019   12:30 KSAV ST.-DIMPNA U10 C   F.C.  PUNT/LARUM B      
31/08/2019   12:30 KSAV ST.-DIMPNA U6   V.V. LAAKDAL B      
31/08/2019   12:00 KSAV RESERVEN B   K.  VRIJHEID HERSELT B   2-2  
31/08/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U13 B   LIERSE KEMPENZONEN E      
31/08/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U10 PROV    MOLENZONEN-HALLAAR  A      
31/08/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U9 PROV B   CITY PIRATES ANTWERPEN B      
31/08/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U9 PROV A   CITY PIRATES ANTWERPEN A      
31/08/2019   9:00 KSAV ST.-DIMPNA U15 B   FC IK DIEN A   3-3 HANNES  ANDRE
31/08/2019   9:00 KSAV ST.-DIMPNA U10 B   LIERSE KEMPENZONEN  B      
31/08/2019   9:00 KSAV ST.-DIMPNA U9 C   K.  BERG EN DAL  VV  D      
31/08/2019   9:00 KSAV G-VOETBAL (training)          
                 
    Vrij  DAMES          
                 
Thuiswedstrijden zondag 1 september 2019
Datum terrein uur thuisploeg Kl Uitploeg Kl uitslag scheidsrechter
1/09/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U15 D   K.  VERBR  BALEN B   10-3 RUTS  LIESBETH
1/09/2019   10:45 KSAV ST.-DIMPNA U13 C   F.C.  BERLAAR HEIKANT      
1/09/2019   9:30 KSAV ST.-DIMPNA U13 PROV   KFC  LENTEZON BEERSE  A      
1/09/2019   9:30 KSAV ST.-DIMPNA U12 PROV   KVC  HOUTVENNE  A      
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 30 augustus 2019
Datum   uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
30/08/2019   20:00 KVC  HOUTVENNE  A   KSAV  U17 PROV 2-2 HARMONIESTRAAT  2230  HOUTVENNE  
30/08/2019   19:30 KFC NIJLEN  A   KSAV RESERVEN PROV 1-4 OPHOVEN  2560  NIJLEN
                 
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 31 augustus 2019
Datum   uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
31/08/2019   19:30 K.  TERNESSE VV   K. SAV  1° ELFTAL A 0-0 BRIELEKE  2160  WOMMELGEM  SYNTH !!!
31/08/2019   18:00 OLEN UNITED   K. SAV  1° ELFTAL B 0-1 GESTELSTRAAT  2250  OLEN
31/08/2019   15:00 KVV  VOSSELAAR   KSAV ST.-DIMPNA U21 PROV 1-4 BERGAKKERSTRAAT  2350  VOSSELAAR
31/08/2019   14:00 K.F.C.  LILLE  A   KSAV ST.-DIMPNA U15 PROV 0-5 BALSAKKER  2275  LILLE
31/08/2019   13:00  BERG & DAL  VV     KSAV ST.-DIMPNA U12 C   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
31/08/2019   13:00 BERG & DAL VV  C   KSAV ST.-DIMPNA U8 C   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
31/08/2019   12:45 ZWARTE LEEUW  A   KSAV ST.-DIMPNA U11 PROV    KRUISPAD  2310  RIJKEVORSEL
31/08/2019   12:30 BEEKHOEK  SPORT A   KSAV ST.-DIMPNA U7 B   BROEKSTRAAT  2440  GEEL - TEN AART
31/08/2019   11:15 KVV  RAUW SPORT   KSAV ST.-DIMPNA U12 B   BLEKESTRAAT  2400  MOL  - RAUW
31/08/2019   11:00 K. RAMSEL  FC   KSAV ST.-DIMPNA U7 A   STATIONSTRAAT  2230  RAMSEL
31/08/2019   10:00 KFC  POPPEL  A   KSAV ST.-DIMPNA U11 B   STEENWEG OP BAARLE  2382  POPPEL
31/08/2019   10:00 BERG & DAL  VV     KSAV ST.-DIMPNA U10 C   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
31/08/2019   10:00 TERNESSE VV B   KSAV ST.-DIMPNA U8 PROV B   BRIELEKE  2160  WOMMELGEM  
31/08/2019   10:00 TERNESSE VV A   KSAV ST.-DIMPNA U8 PROV A   BRIELEKE  2160  WOMMELGEM  
                 
Wedstrijden op verplaatsing zondag 1 september 2019
Datum   uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
1/09/2019   11:15 FC  PUNT/LARUM   KSAV ST.-DIMPNA U17 B 2-4 LEEKS  2440  GEEL - PUNT
1/09/2019   10:00 BEEKHOEK  SPORT  B   KSAV ST.-DIMPNA U15 C 9-6 BROEKSTRAAT  2440  GEEL - TEN AART

Gepost op: 27 augustus 2019 om 10.15h

Aantal keren gelezen: 5422

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 3e Prov

 

     1.   KSAV St.Dimpna

     2.   Grobbendonk

     3.   Ramsel

     4.   Mol

     5.   Wechelderzande

     6.   Balen

     7.   Oevel

     8.   Linda Olen

     9.   Noordstar

     10. Herselt

     11. Rauw

     12. Flandria Ravels

     13. Poppel

     14. Beekhoek

     15. Kasterlee

     16. Houtvenne B