Secretariaat



Open op maandag 18 oktober 18u30-19u30

2e Prov 22 oktober 2021

20.00u

KSAV A - Olmen
(Vrijdag !!!)

wedstrijdbal:

4e PROV 24 oktober 2021

15.00u

KSAV B - Ezaart
(Zondag !!!)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 oktober

Wedstrijden van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 oktober.

 

Wedstrijd Lentezon Beerse - KSAV U13 Prov zal doorgaan op zaterdag 19 oktober om 13u30 ipv op zondag !!!!!

 

Thuiswedstrijden vrijdag 18 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00    K. SAV  1° ELFTAL A   WEZEL SPORT A   2-3 ONSEA  HANNELORE
Thuiswedstrijden zaterdag 19 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 K. SAV  1° ELFTAL B   KVC BOOISCHOT   0-5 DE HAEN  BEN
14:00 KSAV U21 PROV   KVV  VOSSELAAR   3-2 VERRECKT  MATHIAS
14:00 KSAV  U21 B   OLEN  UNITED   1-6 ?
14:00 KSAV  U11  C   BERG EN DAL  VV      
12:30 KSAV  U12  C   BERG EN DAL  VV      
12:30 KSAV  U11  B   KFC  POPPEL  A      
12:30 KSAV  U7  B   BEEKHOEK  A      
12:00 KSAV RESERVEN B   KFC  ZAMMEL  C   2-2 ?
10:45 KSAV  U11  PROV   ZWARTE LEEUW  A      
10:45 KSAV  U8  PROV  A   TERNESSE  VV  A      
10:45 KSAV  U8  PROV  B   TERNESSE  VV  B      
9:00 KSAV  U12 B   RAUW  SPORT      
9:00 KSAV  U8  C   BERG EN DAL  VV  C      
9:00 KSAV  U7  A   K.  RAMSEL  FC      
9:00 KSAV G-VOETBAL          
Thuiswedstrijden zondag 20 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV  U17  PROV   HOUTVENNE  A   4-4 JONKERS  WERNER
10:45 KSAV  U15  PROV   KFC  LILLE  A   4-3 MEESENS  JARNE
9:00 KSAV  U17  B   EZAART  SPORT   2-3 MARIEN  JOZEF
9:00 KSAV  U15  C   BEEKHOEK  B   3-7 DIRICKX  ELKE
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 19 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 BSK  RETIE  A   KSAV RESERVEN PROV 2-1 GROENEDIJK  2470  RETIE  (BRANDDONK)
14:00 LIERSE KEMPENZ.  E   KSAV  U13 B   BOVEMANSTRAAT  2260  WESTERLO  SYNTH !!!
14:00 VV  LAAKDAL  B   KSAV  U6    HUIPERSTRAAT  2340  LAAKDAL-VORST
13:30 LENTEZON  BEERSE  A   KSAV  U13  PROV   STADIONLAAN  2340  BEERSE
13:00 K. VLIMMEREN SP.   K.SAV DAMES 6-0 LETEREIND  2340  VLIMMEREN
13:00 BERG EN DAL  VV  D   KSAV  U9  C   SPORTLAAN  2450  MEERHOUT
11:30 FC  IK DIEN  A   KSAV U15  B 3-5 KATTENBROEK  2650  EDEGEM
11:00 FC  PUNT-LARUM   KSAV  U10  C   LEEKS  2440  GEEL-PUNT
9:30 MOLENZONEN  H.  A   KSAV  U10  PROV   SPEKSTRAAT  2220  HALLAAR
9:30 LIERSE  KEMPENZ.  B   KSAV  U10  B   BOVEMANSTRAAT  2260  WESTERLO  SYNTH !!!
9:30 C.P.  ANTWERPEN  A   KSAV  U9  PROV  A   TERLINDENHOFSTRAAT  2170  MERKSEM
9:30 C.P.  ANTWERPEN  B   KSAV  U9  PROV  B   TERLINDENHOFSTRAAT  2170  MERKSEM
9:30 TURNHOUT  C   KSAV  U8  D   STWG OP MERKSPLAS  2300  TURNHOUT  SYNTH !!
Wedstrijden op verplaatsing zondag  20 oktober 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
13:30 K.  SCHELLE  SPORT   KSAV  G  NIV  3   KAPELSTRAAT  2627  SCHELLE  SYNTH !!!
11:15 KSK  WAVRIA   KSAV  G  NIV  2 1-1 SCHRANS  2861  O.L.V.  WAVER
11:15 KSK  WAVRIA   KSAV  G  NIV  4 8-7 SCHRANS  2861  O.L.V.  WAVER
10:00 SK  RITA  BERLAAR  B   KSAV  U13  C   WELVAARTSTRAAT  2590  BERLAAR
9:30 K.  VERBR  BALEN  B   KSAV  U15  D 3-2 HOOLSTERBERG  2490  BALEN
9:30 KVC  HOUTVENNE   KSAV S U12  PROV   HARMONIESTRAAT  2230  HOUTVENNE  SYNTH !!!

Gepost op: 15 oktober 2019 om 20.43h

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV