Secretariaat
het secretariaat is open op maandag 10 november tussen 18u30-19u30
3e Prov 9 november 2025
14.30u
KSAV - Flandria
wedstrijdbal: Zondag
Nieuws
KSAV reserven winnen met 0-4 in Arendonk
De tweede ploeg van K. S.A.V. speelde zijn eerste officiële wedstrijd en kon die enigzins verrassend winnen.
St. Dimpna begon ook goed aan de match en na een dikke 20 minuten hadden Florian Seynaeve en Jonathan Heymans de netten al tweemaal doen trillen.
Iets voorbij het halfuur kreeg Akash Michiels de kans om de bezoekers volledig schaakmat te zetten maar hij trapte de toegekende strafschop hoog over.
Pas een tiental minuten voor de pauze kon Olen eens dreigen, het schot van de doorgebroken Soontjens ging voorlangs.
Na de pauze een heel ander spelbeeld, het jeudige St. Dimpna had zich blijkbaar vergaloppeerd en de bezoekers namen de match helemaal in handen.
Voor K.S.A.V. doelman Simon Stappaerts en z'n verdedigers was het vooral in het slotkwartier alle hens aan dek om de aanvallen op te vangen.
Tien minuten voor affluiten knalde routinier Janssens de verdiende aansluitingstreffer toch tegen de netten, maar verder kwamen de bezoekers niet meer.
Zaterdag trekt K. S.A.V. B naar Booischot.

Gepost op: 4 augustus 2018 om 21.13h
Aantal keren gelezen: 7170
Rangschikking 3e Prov




