Secretariaat



Open: maandag 10 oktober
18u30-19u30

2e Prov 9 oktober 2022

15.00u

Kalmthout - KSAV A
(zondag)

wedstrijdbal:

4e PROV 2 oktober 2022

15.00u

Wiekevorst 4-1 KSAV B

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen vrijdag 29, zaterdag 30 november en zondag 1 december

wedstrijden vrijdag 29, zaterdag 30 november en zondag 1 december.

 

Thuiswedstrijden vrijdag 29 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00    K.SAV DAMES   ALBERTA-SCHILDE   9-2 HANNES  ROGER
20:00 KSAV RESERVEN PROV   KFC NIJLEN   2-5 SWINNEN  DOMINIQUE
Thuiswedstrijden zaterdag 30 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
12:30 KSAV  U8  D   BSK  RETIE  C      
12:30 KSAV  U6   EZAART  A      
10:45 KSAV  U13  B   KFC  TONGERLO        
10:45 KSAV U9  PROV  A   KVC  WESTERLO  D      
10:45 KSAV U9  PROV  B   KVC  WESTERLO  E      
9:00 KSAV  U9  C   KFC  MOL        
9:00 KSAV  U15  B   K.  BEVEL  FC  A   3-10 ADRIAENSEN  KRISTOF
9:00 KSAV  U10  B   NOORDSTAR  VV      
9:00 KSAV G-VOETBAL            
Thuiswedstrijden zondag 1 december 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 KSAV U15  D   EZAART  SPORT     HELSEN  BRENT
9:30 KSAV U13  PROV   KATELIJNE-WAVER        
9:00 KSAV U17  B   KFC  MOL  B     OEYEN  LODE
VRIJ K. SAV  1° ELFTAL B  /  U12  PROV  /  U10  PROV      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 30 november 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 HERSELT  B   KSAV RESERVEN B 0-5 LIMBERG  2230  HERSELT
15:00 EZAART  SPORT   KSAV U10   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
13:00 KFC  EXC  VORST   KSAV  U21  B 7-2 LINDESTRAAT  2430  LAAKDAL-VORST
13:00 K.  MERKSPLAS  SK     KSAV  U21  PROV 2-7 HOFEINDE  2330  MERKSPLAS
11:30 OLMEN  B   KSAV  U8  C   EGSTRAAT  2491  OLMEN
11:15 KVV  RAUW  SPORT   KSAV  U7  B   BLEKESTRAAT  2400  MOL-RAUW
11:00 WITGOOR  A   KSAV  U11  B   WOUWERSTRAAT  2480  DESSEL
10:00 ZWALUWEN  OLMEN   KSAV  U12  B   EGSTRAAT  2491  OLMEN
10:00 FC  PUNT-LARUM   KSAV  U12  C   ZWAARVOERDERSSPOOR  2440  GEEL-LARUM
10:00 KFC  ZAMMEL   KSAV  U11  C   VEESTRAAT  2440  GEEL-ZAMMEL
9:30 KVC  WESTERLO  C   KSAV  U11  PROV   DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO  SYNTH !!!
9:30 Y.R. KV  MECHELEN  A   KSAV  U8  PROV  A   LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN  SYNTH !!!
9:30 Y.R. KV  MECHELEN  B   KSAV  U8  PROV  B   LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN  SYNTH !!!
9:30 KSK HERENTALS  A   KSAV  U7  A   OLYMPIADELAAN  2200  HERENTALS
Wedstrijden op verplaatsing zondag 1 december 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
14:30 VC HERENTALS   K. SAV  1° ELFTAL A   HERENTHOUTSEWEG  2200  HERENTALS
13:00 MOLENZ.-HALLAAR  B   KSAV U13  C   SPEKSTRAAT  2220  HALLAAR
9:30 OG  VORSELAAR  A   KSAV U17  PROV   RIEMENSTRAAT  2290  VORSELAAR
9:30 Y.R KV  MECHELEN  B   KSAV U15  PROV   LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN  SYNTH !!!
9:30 KSK  OOSTHOVEN  C   KSAV  U15  C   NIEUWSTRAAT  2360  OUD-TURNHOUT-OOSTHOVEN

Gepost op: 25 november 2019 om 21.36h

Aantal keren gelezen: 709

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV