Secretariaat



Open: donderdag 28 juli
18u30-19u30

2e Prov 13 augustus 2022

18.30u

KSAV A - Kontich A
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

4e PROV 13 augustus 2022

16.00u

St. Lenaerts B - KSAV B
(beker van Antwerpen)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 5 en zondag 6 september

Uitslagen :

KSAV A - Kontich A : 4-3

KSAV reserven A - Netezonen : 3-0 (oefenwedstrijd)

KSAV U17 Prov. - Antonia : 5-1

KSAV U17 B - Dessel : 4-5

KSAV U15 Prov - Ternesse : 2-1

KSAV U15 B - Zwaneven A  :  4-8

Heultje - KSAV B : 2-1

Arendonk - KSAV Dames : 3-3

Ternesse - KSAV U21 Prov : 3-7

Zammel - KSAV Reserven B 2-5 (oefenwedstrijd)

Zammel - KSAV U15 C : 6-2

 

Thuiswedstrijden zaterdag 5 september 2020
Datum KL Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl Uitslag Scheidsrechter
5/09/2020   12:30 K.S.A.V. RES A   NETEZONEN   VW  
5/09/2020   12:30 K. S.A.V.  U12  B   HOUTVENNE  B      
5/09/2020   12:30 K. S.A.V.  U6   PUNT/LARUM  B      
5/09/2020   10:45 K. S.A.V.  U10  A   S  GRAV/SCHILDE  A      
5/09/2020   10:45 K. S.A.V.  U9  A   MERKSPLAS  S.K.  A      
5/09/2020   10:45 K. S.A.V.  U9  B   MERKSPLAS  S.K.  B      
5/09/2020   9:30 K. S.A.V.  U15  B   ZWANEVEN  A     BAETEN  JAMIE
5/09/2020   9:30 K. S.A.V.  U10  B   V.C.  MOLDAVO      
    VRIJ:     RES. B        
    Kantinedienst  8u30-12u00   U15 Prov.      
      11u45-15u30   U13 Prov.      
Thuiswedstrijden zondag 6 september 2020
Datum KL Uur Thuisploeg Kl   Uitploeg Kl Uitslag Scheidsrechter
6/09/2020   10:45 K. S.A.V.  U17  A   ANTONIA  F.C.  A     ANTHONIS  WOUTER
6/09/2020   10:45 K. S.A.V.  U15  A   TERNESSE  V.V.  A     BAKI  YASIN
6/09/2020   9:30 K. S.A.V.  U13  A   K.F.C.  LILLE  A      
6/09/2020   9:30 K. S.A.V.  U12  A   WESTERLO  C      
6/09/2020   9:00 K. S.A.V.  U17  B   DESSEL  SPORT  C     LIEVENS  FRANS
    Kantinedienst   8u00-11u15   U12 B      
      11u15-14u00   U9 B      
Uitwedstrijden zaterdag 5 september 2020
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
5/09/2020   19:00 ARENDONK  SP.   K. S.A.V.  DAMES VW HEIKANT  ARENDONK
5/09/2020   19:00 HEULTJE   K. S.A.V.  1°ELFTAL  B VW VIJFHUIZENSTRAAT  ZOERLE-PARWIJS
5/09/2020   14:30 HOUTVENNE  C   K. S.A.V.  U13  B AMC  
5/09/2020   13:00 EZAART  B   K. S.A.V.  U11  C   KORENSTRAAT  MOL-EZAART
5/09/2020   12:30 TERNESSE   K. S.A.V.   U21   SPORTCENTRUM  BRIELEKE  WOMMELGEM  SYNT !!!
5/09/2020   11:45 LAAKDAL  A   K. S.A.V.  U11  B   HUIPERSTRAAT  VORST-LAAKDAL
5/09/2020   11:00 HOUTVENNE  A   K. S.A.V.   U11  A   HARMONIESTRAAT  HOUTVENNE  SYNT !!!
5/09/2020   10:00 B.S.K.  RETIE  A   K. S.A.V.   U8  A   GROENEDIJK (BRANDDONK)  RETIE
5/09/2020   10:00 B.S.K.  RETIE  B   K. S.A.V.   U8  B   GROENEDIJK (BRANDDONK)  RETIE
5/09/2020   9:30 ALBERTA     K. S.A.V.   U8  C   HOLLANDSEBAAN  GEEL-WINKELOMHEIDE
5/09/2020   9:30 HOUTVENNE  A   K. S.A.V.   U7  A   HARMONIESTRAAT  HOUTVENNE  SYNT !!!
5/09/2020   9:30 ALBERTA     K. S.A.V.   U7  B   HOLLANDSEBAAN  GEEL-WINKELOMHEIDE
Uitwedstrijden zondag 6 september 2020
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
6/09/2020   11:00 ZAMMEL  B   K. S.A.V.   U15  C   VEESTRAAT  GEEL-ZAMMEL
6/09/2020   9:30 DE KEMPEN  C   K. S.A.V.   U12  C   PRIJSTRAAT  TIELEN

Gepost op: 5 september 2020 om 21.50h

Aantal keren gelezen: 1013

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV