Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 31 juli 2024
19.00u
Lutlommel - KSAV
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel
Wedstrijden van vrijdag 20, zaterdag 21, zondag 22, woensdag 25 januari
Thuiswedstrijden vrijdag 20 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
20/01/2023 | A | 20:00 | KSAV B | HEULTJE | AFGELAST | ||
20/01/2023 | B | 19:30 | KSAV DAMES | BEVEL B | AFGELAST | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 21 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
21/01/2023 | B | 13:00 | KSAV RESERVEN | RETIE B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | HERSELT | AFGELAST | ||
21/01/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | KSK KASTERLEE | AFGELAST | ||
21/01/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | HADES HASSELT | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | BERG & DAL B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | VOSSELAAR | AFGELAST | ||
21/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U15 B | DESSEL B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | DESSEL C | AFGELAST | ||
21/01/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | AFGELAST | |||
Thuiswedstrijden zondag 22 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
22/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 C | HAM UNITED | AFGELAST | ||
22/01/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | BALEN B | AFGELAST | ||
Uitwedstrijden zaterdag 21 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
21/01/2023 | 15:00 | LILLE | KSAV U21 | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:55 | DIEST | KSAV U11 PROV | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:30 | BEEKHOEK | KSAV U17 B | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:15 | ARENDONK A | KSAV U7 B | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 9:30 | RWL SPORT | KSAV U12 PROV | VOLKENSVOORTSTRAAT LANGDORP SYNTH !!! | |||
21/01/2023 | 9:30 | MERKSPLAS A | KSAV U8 A PROV | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 9:30 | MERKSPLAS B | KSAV U8 B PROV | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden zondag 22 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
22/01/2023 | 14:30 | SINT-JOB | KSAV A | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 10:45 | PAAL/TERVANT | KSAV U7 A | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U17 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | TORPEDO HASSELT | KSAV U15 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U13 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | DIEST A | KSAV U9 A PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | DIEST B | KSAV U9 B PROV | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden woensdag 25 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
25/01/2023 | 20:00 | WEZEL SPORT B | KSAV St.-DYMPHNA B | MORESNETLAAN MOL-WEZEL |
Gepost op: 17 januari 2023 om 21.55h
Aantal keren gelezen: 7364
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B